Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Львів завтра попрощається з трьома Героями
25 Липня, 19:05

Львів завтра попрощається з трьома Героями

Завтра, 26 липня, Львів попрощається з Героями Володимиром Гірняком, Миколою Забавчуком та Cергієм Ковальовим, які ціною власного життя боронили Україну від російських окупантів. Чин похорону відбудеться в Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, поховають військовослужбовців на Личаківському кладовищі. У міській раді закликають львів’ян долучитись до церемонії прощання та утриматися в цей час від проведення розважальних заходів та святкувань.

Чин похорону розпочнеться об 11.00 у Гарнізонному храмі, а об 11.30 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок. Опісля похоронна процесія попрямує до Личаківського кладовища. На будівлях вздовж маршруту колони вивісять синьо-жовті прапори з жалобною стрічкою.

Маршрут похоронної процесії: Гарнізонний храм свв. апп. Петра і Павла УГКЦ (вул. Театральна, 11) – пл. Катедральна – пл. Ринок (міська церемонія прощання) – вул. Руська – вул. Підвальна – вул. Володимира Винниченка – пл. Соборна – вул. Пекарська – вул. Шімзерів – вул. Мечникова – Личаківський цвинтар.

 

Володимир Гірняк

hirnjak

Володимиру Гірняку було 38 років. Навчався у Львівській гімназії «Євшан». У 2003 році закінчив Автомобільно-дорожній фаховий коледж Національного університету «Львівська політехніка».

Проходив військову службу у лавах військової частини А2166. У мирний час був приватним підприємцем.

Із початком повномасштабного вторгнення російської федерації пішов добровольцем на війну. Боронив Україну у складі 125-ї окремої бригади територіальної оборони Збройних Сил України.

У Володимира Гірняка залишилися дружина, двоє дітей та батьки.

Микола Забавчук

zabavchuk

Миколу Забавчуку було 25 років. Навчався у ліцеї №21 Львівської міської ради. Закінчив Національний університет «Львівська політехніка». Планував будувати кар’єру у сфері інформаційних технологій.

Кандидат у майстри спорту з жиму штанги. Чемпіон України з кікбоксингу серед юніорів. Був спортсменом клубу єдиноборств “Triumph martial arts Gym» та інженером «Стрілецького стенду Львівської школи вищої спортивної майстерності».

Старший солдат. Із перших днів повномасштабного вторгнення росії вступив до територіальної оборони. Боровся проти російських окупантів у лавах 125-ї окремої бригади територіальної оборони Збройних Сил України.

У Миколи Забавчука залишилися батьки, сестра, швагро, похресники, наречена та друзі.

Сергій Ковальов

d36b80c8-b79c-468d-9ac5-684edf4619a1-1

Cергію Ковальову було 48 років. Навчався у Львівській загальноосвітній середній школі №17. Закінчив будівельне училище №64 у місті Львові, здобув кваліфікацію зварювальника.

Займався дзюдо у спортивному товаристві «Трудові резерви». Кандидат у майстри спорту, бронзовий призер Чемпіонату України.

Старший солдат. Із початком повномасштабного російського вторгнення захищав Батьківщину у лавах 125-ї окремої бригади територіальної оборони Збройних Сил України.

У Сергія Ковальова залишились дружина та двоє дітей.

Схожі новини