Львів завтра прощатиметься з 21-річним Героєм | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Львів завтра прощатиметься з 21-річним Героєм
24 Травня, 16:58

Львів завтра прощатиметься з 21-річним Героєм

У четвер, 25 травня, Львів попрощається з Героєм Олегом Часником, який загинув, захищаючи Україну від російських окупантів. Чин похорону розпочнеться о 10:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, о 10:30 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок. Поховають Героя на Личаківському кладовищі. Про це повідомили у Львівській міській раді.

 

21-річний Олег Часник навчався у Середній загальноосвітній школі №30 міста Львова. Здобув професійно-технічну освіту у Вищому професійному училищі №29. У вільний час активно займався боксом, був членом спортивного клубу «Вільний Характерник» та призером численних обласних змагань. Після завершення навчання проходив строкову військову службу, згодом підписав контракт із Збройними Силами України.

Із початком повномасштабного вторгнення російської федерації боровся із окупантами на території Харківської та Донецької областей у складі 214-го окремого спеціального батальйону OPFOR Міжнародного центру миротворчості та безпеки. За героїчні дії з порятунку свого командира під час виконання бойових завдань та знищення чисельного ворожого десанту був відзначений почесним нагрудним знаком Начальника Генерального штабу «За взірцевість у військовій службі» III-го ступеня та відзнакою Президента України «За військову службу Україні».

У Олега Часника залишилися батьки та молодший брат.

 

Відео