Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Львівщина готова до опалювального сезону на 93%, – ОВА
18 Вересня, 18:45

Львівщина готова до опалювального сезону на 93%, – ОВА

Cтаном на сьогодні готовність котелень Львівщини до опалювального сезону становить 93%. На випадок критичних ситуацій готують резерви. Перш за все у резерві перебувають близько 35 котлів, які можна буде використовувати в разі ударів чи у надзвичайних ситуаціях. Про це повідомили у пресслужбі Львівської ОВА.

Область запасається також твердопаливними котлами та працює над тим, щоб були достатні запаси вугілля, дров, дизелю і бензину.

Щодо опалення у багатоповерхівках у містах. Ми зі свого боку робимо все можливе, щоб мати альтернативне постачання тепла. З іншого боку, Львів також готується до зими і місто готове встановлювати буржуйки саме в місцях, де можуть скупчуватись люди, якщо буде втрачена можливість забезпечити централізовано тепло- та електропостачання, – зазначив очільник ОВА Максим Козицький у коментарі журналістам.

ОВА працює з Держслужбою з надзвичайних ситуацій, а також з благодійними організаціями щодо можливого отримання великих тентів, теплових пушок, дизель- та електрогенераторів для того, щоб забезпечити, в разі ймовірних ударів, місця скупчення людей, де можна роздавати гарячу їжу і забезпечити їх теплом.

Так само працюють над забезпеченням великими дизельними генераторами об’єктів критичної інфраструктури, в тому числі, всіх закладів охорони здоров’я.

Схожі новини