Львівщина перевищила показник “помаранчевої” зони | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Львівщина перевищила показник “помаранчевої” зони
19 Січня, 12:45

Львівщина перевищила показник “помаранчевої” зони

Міністерство охорони здоров’я України внесло Львівщину в помаранчеву зону епідеміологічної небезпеки. Відповідна інформація зазначена на сайті відомства.

В області знову зростає кількість захворювань на коронавірус. Станом на 18 січня рівень захворюваності становить 343 особи на 100 тис. населення.  Також міністерство повідомляє про зростання рівня госпіталізації. Львівська область перевищила норму госпіталізації у 50%. Зокрема,  16 січня рівень госпіталізації в області становив 36,5%, 17 січня – 46,2%, а 18 січня показник становив 57,4%.

Сьогодні Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій проводитиме засідання та вирішуватиме, чи вводити в області обмеження «помаранчевої» зони.

Львівщина перебуває у «жовтій» зоні карантину з 7 грудня. Тоді комісія з надзвичайних ситуацій вирішила вивести область з «червоної» зони через покращення ситуації із захворюваннями в області.

Помаранчевий рівень епідеміологічної небезпеки є сигналом про наближення регіону до «червоної» зони. Додаткових обмежень для мешканців області «помаранчева» зона не містить.

Власне, мешканцям області й надалі забороняється проведення масових заходів за участю більш як 1 особи на 4 кв.м. Заповненість кінозалів залів інших закладів культури повинна не перевищувати 50%. У спортзалах та фітнес-центрах дозволено займатись не більше ніж 1 особі на 10 кв. метрів.

Окрім того, навчальні заклади можуть працювати лише у разі щепленого, принаймні, однією дозою вакцини персоналу. Власне, ще з 8 листопада в Україні почали відсторонювати від роботи невакцинованих освітян.

Додамо, за минулу добу в області провели 4709 досліджень на коронавірус та виявили захворювання у 956 людей. Впродовж минулої доби до лікарні госпіталізували 183 особи із Covid-19. Загалом за 18 січня медики виявили захворювання у майже 13 тис. українців.

Львівські школи вже почали переходити на дистанційне навчання через погіршення епідеміологічної ситуації у Львові. Частина навчальних закладів уже відправили окремі класи на самоізоляцію через підтверджені випадки захворювання на коронавірус.

 

Відео