Львівщина попрощалася з медикинею Світланою Лук’янчик, яка загинула під час ракетного удару по «Охматдиту» (ФОТО) | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Львівщина попрощалася з медикинею Світланою Лук’янчик, яка загинула під час ракетного удару по «Охматдиту» (ФОТО)
10 Липня, 18:18

Львівщина попрощалася з медикинею Світланою Лук’янчик, яка загинула під час ракетного удару по «Охматдиту» (ФОТО)

Сьогодні, 10 липня, у Львові в Гарнізонному храмі імені святих апп. Петра і Павла відбулось прощання із 30-річною лікаркою-нефрологинею «Охматдиту» Світланою Лук’янчик, яка загинула вдень, 8 липня, коли російські окупанти завдали ракетних ударів по Києву. Про це повідомили у Львівській ОВА.

«Світлана у своєму молодому віці вона встигла дуже багато зробити для полегшення страждань маленьких пацієнтів, зокрема з нирковою недостатністю. Про це свідчать спогади батьків дітей, яких вона вела, друзів, знайомих, колег. А скільки ще могла б зробити… Близькі кажуть, вона жила роботою. Лікувала дітей від народження і до 18 років. Відділення, в якому вона працювала повністю зруйноване. Світла пам’ять Світлій людині. Не маємо права забути. Вічна пам’ять усім людям, яких ми втратили через poсiю. Одужання та сил постраждалим», – висловив співчуття начальник Львівської ОВА Максим Козицький.

Світлана була родом зі Львова. Працювала у єдиному в Україні відділенні, де діти з хронічною хворобою нирок всіх видів та ступенів важкості могли лікуватися стаціонарно. Перед ударом вона ще встигла перевести в укриття маленьких пацієнтів, які перебували на діалізі.

Відео