Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Львівщина прихистила близько тисячі дітей, позбавлених батьківського піклування
14 Квітня, 09:30

Львівщина прихистила близько тисячі дітей, позбавлених батьківського піклування

Від початку повномасштабного вторгнення росії Львівська область прихистила близько тисячі дітей, позбавлених батьківського піклування, які змушені були переїжджати з регіонів, де ведуться активні бойові дії. Про це повідомив начальник Львівської ОВА Максим Козицький.

За його словами, йдеться про дітей різного віку – від немовлят до старшого шкільного віку. Їх розселили у 25 закладах області.

Через військову агресію рф малечу евакуювали з Донецької, Луганської, Одеської, Харківської, Київської, Чернігівської, Запорізької, Миколаївської та Сумської областей.

Козицький зазначив, що у Львівську область з зони бойових дій переїхали також 12 дитбудинків сімейного типу та 6 прийомних сімей.

«Так, напередодні до нас прибули 85 вихованців будинку дитини зі Запорізької області. Їм від 0 до 5 років. Поселили малечу разом з супроводжуючими у двох закладах Львівщини. З вокзалу їх забрали та довезли до прихистку автобуси», – написав він.

У ЛОВА просять усіх, хто має пропозиції, які можуть покращити життя маленьких вимушених переселенців, писати на фейсбук-сторінку Служби у справах дітей Львівської ОДА.

Схожі новини