Львівщина прихистила близько тисячі ВІЛ-позитивних вимушених переселенців | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Львівщина прихистила близько тисячі ВІЛ-позитивних вимушених переселенців
04 Липня, 10:28

Львівщина прихистила близько тисячі ВІЛ-позитивних вимушених переселенців

Львівщина прихистила близько тисячі ВІЛ-позитивних вимушено переміщених українців. У зв’язку з цим в регіоні відновили дію проекту «Мобільні клініки для ВІЛ-позитивних дітей», повідомили LMN у Фонді Олени Пінчук, який реалізує проект.

«Львівська область стала новою домівкою для багатьох українців. Саме тому важливо продовжувати роботу проєкту у регіоні, який прихистив близько 1000 ВІЛ-позитивних людей і дітей. Частина з них стала на облік, інша частина звернулася за отриманням АРТ, своєчасний і безперервний прийом якої є вкрай важливим для підтримання імунної системи людей з ВІЛ», – говорить Ольга Сердюк, програмна директорка Фонду.

Проєкт «Мобільні клініки для ВІЛ-позитивних дітей» передбачає виїзд у віддалені населені пункти команди у складі педіатра або інфекціоніста, медсестри, соціального працівника та лікаря, які надають допомогу ВІЛ-позитивним дітям і ВІЛ-інфікованим вагітним жінкам.

Такий виїзд, зокрема, відбувся 29 червня до м. Городок та с. Черляни Львівської області. Під час виїзду було проведено забір крові для проведення необхідних медичних досліджень, передано АРТ-терапію, надано консультування для батьків та дітей, які мають ВІЛ-позитивний статус та передано гуманітарну допомогу.

Відео