Львівщина в топі тих, хто виїхав по системі «Шлях» і не повернувся | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Львівщина в топі тих, хто виїхав по системі «Шлях» і не повернувся
19 Березня, 12:00

Львівщина в топі тих, хто виїхав по системі «Шлях» і не повернувся

Кожен десятий чоловік, який виїхав за кордон як волонтер, не повернувся в Україну. Такі дані оприлюднив «Главком» з посиланням на проміжний звіт Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради, яка перевіряла використання за цільовим призначенням гуманітарної та іншої допомоги.

«Завдяки системі «Шлях», яка дозволяє виїхати з України у волонтерських або гуманітарних цілях, 9373 чоловіки призовного віку не повернулися до України під час воєнного стану. Це становить 11,1% від загальної кількості осіб, які скористалися правом на виїзд», – йдеться в повідомленні.

Це статистика за період з 24 лютого до 31 грудня 2022 року. У число антилідерів потрапили Волинська (випустили 21108 військовозобов’язаних, не повернулося 1375 чоловіків), Львівська (31558 чоловіків проти 1036 чоловіків) та Тернопільська (14036 чоловіків проти 964 чоловіка) області.

Загалом за минулий рік у систему «Шлях» було внесено 96442 чоловіків призовного віку. Їм було дозволено виїхати виїзд за межі України з обов’язковою умовою повернутися. Так зробили 66374 особи.

Нагадаємо, нещодавно стало відомо, що систему «Шлях» називають найлегшим та найдешевшим способом втечі за кордон.

Відео