Львівщина вперше побореться на чемпіонаті Європи зі змішаних бойових мистецтв | Львівська мануфактура новин
Львівщина вперше побореться на чемпіонаті Європи зі змішаних бойових мистецтв
09 Квітня, 19:18
logo-black

Минулими вихідними, 5-7 квітня, у Буковелі відбувся Чемпіонат України змішаних бойових мистецтв серед дорослих, де Львівщина в командному заліку посіла 6 місце.

За словами Віталія Доманицького, керівника відокремленого підрозділу ГО Української федерації змішаних бойових мистецтв у Львівській області, наша команда у кількості 21 спортсмена, складалась з чотирьох клубів – Galician Lions, Asgard, Knockout і Vovk.

Загалом у чемпіонаті взяли участь 359 спортсменів з усіх куточків України.

“На першому місці фінішувала Закарпатська область, друге посіла Чернівецька і третє – Запорізька. Львівська область в командному заліку зайняла 6 місце. Вважаю, що у нас проривний результат, адже з 21-го учасника збірної команди області – 14 здобули призові місця і шестеро вибороли місце у збірній команді України та можливість поборотися на першості Європейського континенту (що вперше в історії Львівщини). Для молодих спортсменів це великий шанс прославити бійцівські якості нашого народу і вчергове підняти прапор України на світовій спортивній арені. Потрібно також відмітити, що організація Чемпіонату України була на високому рівні, місце проведення та поселення, проживання команд було вибрано дуже вдало в відпочинковому комплексі “Шевальєр Панорама”. За підтримку хотів окремо подякувати побратимам та посестрам і ветеранам з «ГО це Нація!!!», – повідомив Віталій.