Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
«Львівщина не є у списку областей, де порушували карантин на свята»: у ЛОДА подякували всім мешканцям області
21 Квітня, 15:32
logo-black

«Львівщина не є у списку областей, де порушували карантин на свята»: у ЛОДА подякували всім мешканцям області

30 тисяч людей – приблизно стільки відвідало храми цього року на Великдень у Львівській області. Більшість таки зуміла всидіти вдома, дотриматись умов карантинних заходів та посвятити паску онлайн.

«Всіма релігійними громадами чітко було дотримано карантинних умов. Львівщина не є серед областей, де зафіксовано порушення. В цьому напрямку всі спрацювали дуже злагоджено. Дотримались заклику залишатись і святкувати вдома. Статистика захворювань по Україні, враховуючи Вербну неділю, в окремих областях різко зросла. І це цілком зрозуміло. Адже всі ті, хто не почув владу і органи місцевого самоврядування щодо обмеженнь, проігнорували їх, в цих регіонах зараз бачимо різке зростання кількості хворих на коронавірус. Знову ж таки констатую, що Львівщина до таких областей не відноситься», – сказав сьогодні на брифінгу заступник голови ЛОДА Іван Собко.

За інформацією обласної держадміністрації, торік у Великодніх заходах взяло участь близько 1,5 млн. осіб.

Нагадаємо, на сьогодні на Львівщині коронавірус зафіксовано у 253 осіб. 10 осіб померло.

«Це особи старшого віку, які мали супутні та інші хронічні захворювання: серця, судинних чи онкозахворювання, – додав на брифінгу Собко. – Основне навантаження сьогодні несе обласна інфекційна лікарня. Зараз там перебуває 100 осіб. Є перші хворі і у 8-й лікарні, Центрі легеневого здоров’я та у військовому госпіталі. Поки не задіювали до роботи лікарень другого рівня. Але вони повністю готові приймати пацієнтів. Хіба деякі незначні моменти треба допрацювати ще в Яворівській лікарні та у Стебнику».

Також в ЛОДА сподіваються, що уряд скоро послабить строгі обмеження карантинних заходів і деякі підприємства зможуть відновити роботу.

«Провів аналіз деяких суб’єктів господарської діяльності і побачив певні ризики. Ми можемо стикнутися з проблемою неможливості фінансування окремих капвидатків, якщо в такому темпі триматимуть й далі карантинні обмеження. Тому дуже просимо зараз дотриматись карантину, аби вже скоро можна було розпочати деяким суб’єктам господарювання свою роботу. Якщо ми будемо бачити, що кількість інфікованих не матиме стрімкого зросту, або, навпаки, почне знижуватись, уряд піде на послаблення карантину. Припускаю, що це може статися після 12 травня», – додав Собко.

До слова, найбільша кількість хворих на коронавірусну інфекцію зафіксовано у Львові. Це – 185 випадків. У Пустомитівському районі – 26, Жовківському – 20, Стрийському – 4, м. Моршині – 2, м. Стрию – 2, Кам’янка-Бузькому районі – 3, Перемишлянському районі – 2, Городоцькому – 2, Яворівському – 5, Старосамбірському – 2,  м. Дрогобич – 2, Миколаївському районі – 1, м. Трускавці – 1, м. Червонограді – 3.

Летальні випадки зафіксовані у Львові, Жовківському та Пустомитівському районах. Летальність становить 3,9% .

 

Схожі новини