Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Львівщина отримала понад 4 тисячі тестів для виявлення коронавірусу
24 Березня, 11:16

Львівщина отримала понад 4 тисячі тестів для виявлення коронавірусу

У понеділок ввечері, 23 березня, до Львова літаком Нацгвардії доставили медичний вантаж для боротьби з коронавірусом: експрес-тести, тест-системи, захисні костюми, маски. Їх завезли у Львівський обласний лабораторний центр МОЗ України і медичні заклади Львова. Про це повідомили в ЛОДА.

Як зазначив на брифінгу голова Львівської ОДА Максим Козицький, на Львівщину прийшло понад 4 тисячі тестів, 5 тисяч масок і 500 захисних костюмів. Увесь медичний вантаж розподілено між медичними закладами Львова, в яких лікують хворих з підозрою на коронавірус.

Як повідомляє Zaxid.net, наразі у Львівському обласному лабораторному центрі МОЗ України  є два апарати, на яких можна проводити дослідження на виявлення коронавірусу.

«Зараз працівники Центру розбирають вантаж, вивчають, чи є все необхідне для проведення досліджень, чи ці реагенти підходять до нашої апаратури. Якщо все підійде, то ми зможемо у себе робити дослідження на виявлення коронавірусу і не відправляти до Києва. Якщо, скажімо, вранці до нас доставлять матеріал на дослідження, то наприкінці робочого дня буде відомо результат. Не виключено, що лабораторії при великому напливі хворих перейдуть на цілодобовий режим роботи», – каже Роман Павлів.

Нагадаємо, у Львові коронавірус діагностували у двох жителів міста, які нещодавно повернулися з-за кордону. Вони перебувають в самоізоляції. Станом на ранок 24 березня в Львівській обласній інфекційній лікарні з підозрою на коронавірус є 40 пацієнтів. Лише одна пацієнтка знаходиться у відділенні інтенсивної терапії, її стан наближений до важкого.

20_1585001359_3262x2175_1_0
  • 0
  • 170
Схожі новини