Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Львівщина – у трійці найкращих в Україні за результатами ЗНО 2018, – Олег Синютка
27 Січня, 19:03

Львівщина – у трійці найкращих в Україні за результатами ЗНО 2018, – Олег Синютка

Вчора, 26 січня, голова Львівської ОДА Олег Синютка звітував перед громадськістю. Відтак, зазначив, що Львівщина одна з найкращих областей України за результатами ЗНО.

Минулоріч 26 випускників набрали по 200 балів. А єдиний випускник в Україні, який набрав 200 балів з географії, – із Львівської області.

Також голова ЛОДА зауважив, що за рік відкрили 14 новозбудованих шкіл. А ще Львівщина лідирує в Україні у створенні додаткових місць для дошкільнят – на території області відкрили 23 нові заклади дошкільної освіти.

 

«Ми йдемо непростою, але правильною дорогою і демонструємо наш розвиток усьому світові.  Це нові дитячі садочки, і, звичайно, Нова українська школа – нова не лише за формою, а за своєю сутністю. Ми привернули увагу до діток з особливими освітніми потребами. Ці діти – наші, і ми за них відповідаємо. Тому в області вже відкрили 26 інклюзивно-ресурсних центрів та залучили до роботи 172 фахівців», – зазначив Олег Синютка.

На потреби області закупили 107 шкільних автобусів. Тепер 97,8% учнів можуть з комфортом їздити на уроки.

Окрім освітніх закладів, у минулому році 87 дітей-сиріт забезпечили власними домівками.

«Ми сьогодні робимо все для того, щоб дітки, які силою обставин залишились без батьківської уваги, відчули підтримку Української держави», – наголосив очільник області.

За словами Синютки, минулого року нові сім’ї знайшли 50 дітей. Також для 295 дітей-сиріт знайшли опікунів, а 24 дитини влаштовано у дитячі будинки сімейного типу.

Схожі новини