Львівщина закупила нові “Школярики”: які райони отримають їх уже сьогодні | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Львівщина закупила нові “Школярики”: які райони отримають їх уже сьогодні
23 Квітня, 11:24

Львівщина закупила нові “Школярики”: які райони отримають їх уже сьогодні

Сьогодні кільком районам області вручили ключі від перших десяти автобусів, які придбали у межах Програми розвитку освіти Львівщини. Зокрема, по два шкільні автобуси отримали Буський і Городоцький райони та Кам’янко-Бузька ОТГ. Яворівський райони отримав 3 “Школярики”, а Славська ОТГ – 1. Про це повідомляє Львівська ОДА.

«Навіть попри пандемію коронавірусу не варто забувати про те, що карантин закінчиться, і діти знову повернуться до навчання. Впевнений, що нові автобуси – це шлях не лише до школи, а й до нових знань і можливостей для учнів. Якісна освіта – один з найголовніших та найважливіших пріоритетів для ЛОДА. Щороку випускники шкіл області демонструють високі показники на ЗНО, гідно представляють Львівщину на олімпіадах і конкурсах. Ми маємо підтримати підростаюче покоління у їх прагненні до знань і розвитку», – зазначив під час вручення атобусів голова Львівської ОДА Максим Козицький.

Кошти на школярики 45% від суми заплатив державний бюджет, 25 % – обласний, 30 % – базові місцеві бюджети громад і районів.

«Львівщина першою з-поміж усіх областей закупила автобуси для районних шкіл. Ми сьогодні вручили перші 10 Школяриків, і найближчим часом маємо вручити решту. Усі без виключення території, які  внесли свою лепту у закупівлю автобусів, отримають їх. Територія, яка потребує такого автобуса, мусить у своєму бюджеті передбачити на нього співфінансування», – розповів заступник голови Львівської ОДА Іван Собко.

Загалом упродовж квітня-червня 2020 року районам та ОТГ Львівської області буде передано 54 шкільні автобуси. Загальна очікувана вартість “Школяриків” становить 100 млн 60 тис грн, з них 44 млн 559 тис 300 грн було виділено з державного бюджету, 25 млн 245 тис 700 грн – з обласного бюджету та 30 млн 255 тис грн – з місцевих бюджетів районів та ОТГ.

Автобуси придбали у межах Програми розвитку освіти Львівщини за кошти державного, обласного та місцевого бюджетів на умовах співфінансування.

Фото: ЛОДА

  • 0
  • 1064
Відео