Львівщина “застрягла” у заторах через євробляхи | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Львівщина “застрягла”  у заторах через євробляхи
13 Лютого, 09:43
logo-black

Львівщина “застрягла” у заторах через євробляхи

Наталія Павлишин

 

Вже декілька днів люди, що мешкають уздовж траси Городок-Шегині, через кількакілометрові затори потерпають через незручності, добираючись на роботу, а потім додому. Створюють ці кількагодинні тягучки автомобілісти, які їдуть у зону митного контролю в Городок, щоб встигнути ще на пільгових умовах розмитнити свої авто. І така ситуація точно триватиме до 22 лютого — до завершення періоду, коли акциз при розмитненні автомобілів нараховується із 50% знижкою.

 

«Митні термінали Шегині, Краківець, Рава-Руська не розраховані на таку кількість транспорту. Коли на початку цього періоду люди досить пасивно віднеслися до обов’язкового розмитнення транспорту, купленого за кордоном, і лише спостерігали, як і що відбувається. То тепер всі зарухалися. Думаю, що влада мала б врахувати цей ажіотаж і подовжити дію цього пільгового закону ще хоча б на три місяці, щоб люди спокійно порозмитнювали свій транспорт», — каже гродський активіст, волонтер Тарас Елейко.

 

 

«Для порівняння: в Харкові, щоб потрапити на розмитнення зранку, займають чергу з обіду попереднього дня. В Івано-Франківську, щоб заїхати на внутрішню митницю, стоїть черга, довжиною шість кілометрів. І це не порівняти з Городком, де водії чекають лише півдня. В Івано-Франківську маленька зона митного контролю, то така черга рухається три дні. Те саме відбувається у Вінниці, Тернополі та на Закарпатті — скрізь однаково. Функціонально митниці просто не встигають опрацьовувати документи. Ця система не розрахована на такий великий потік, спричинений малим запасом часу», — додав активіст.

 

 

 

Відео