Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Львівщина знову опинилася серед регіонів, де не можна послаблювати карантин
17 Липня, 15:01

Львівщина знову опинилася серед регіонів, де не можна послаблювати карантин

Станом на 17 липня епідеміологічна ситуація в Києві та 6 областях не дозволяє послабляти обмеження, введені у зв’язку з пандемією коронавірусу, повідомляє – УП з посиланням на МОЗ.

У порівнянні з минулою добою список регіонів із широким розповсюдженням коронавірусу залишили Чернівецька та Чернігівська області. Згідно з критеріями МОЗ, тепер тут можна послаблювати карантин.

Водночас Львівщина знову опинилася в “чорному списку”: відсоток виявлення нових випадків інфекції тут перевищує 11%, а динаміка приросту втричі вища за норму.

Крім Львівської області карантин неможливо послаблювати в столиці, у Вінницькій, Волинській, Донецькій, Закарпатській та Харківській  областях.

Для того, щоб пом’якшити карантинні обмеження, області повинні відповідати чотирьом цільовим показникам. Заповненість ліжко-місць у лікарнях не повинна перевищувати 50%, відсоток виявлення нових випадків інфекції – 11%, динаміка приросту – не більше 10%. Крім того, за добу в регіоні мають провести щонайменше 24 тестування на 100 тисяч населення.

 

Схожі новини