Львівська борчиня перемогла на турнірі в Єгипті | Львівська мануфактура новин
Львівська борчиня перемогла на турнірі в Єгипті
26 Лютого, 19:24

Львів’янка Юлія Ткач перемогла на турнірі з Боротьби в Александрії (Єгипет). Про це повідомили у міській раді.

Спортсменка виступала у ваговій категорії до 59 кг. Юлія Ткач стала переможницею турніру, поборовши у фіналу чемпіонку світу та Європи у цій ваговій категорії молдаванку Анастасію Нічіту.

Юлія Ткач розпочала турнір з чвертьфіналу. Там вона перемогла представницю Казахстану, а у півфіналі боролась із китаянкою.

«Дуже рада гарному виступу. У фіналі перемогла діючу чемпіонку світу та Європи. Після турніру в Єгипті буду готуватися уже до чемпіонату Європи», – розповіла Юлія Ткач.

Водночас, Алла Белінська, яка з січня 2023 року виступає за Львівщину, здобула бронзову нагороду цього турніру у вазі до 68 кг. Вона перемогла чешку Аделу Ганзлічкову.

Також спортсменка Олена Лівач посіла 5-те місце на цьому турнірі. У боротьбі за третє місце вона поступилась представниці Китаю.

Загалом, на цьому турнірі українські спортсменки здобули сім медалей.