Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Львівська депутатка Юлія Гвоздович стала однією з найкращих у міській раді
30 Травня, 16:30
logo-black

Львівська депутатка Юлія Гвоздович стала однією з найкращих у міській раді

24 зовнішніх експертів, серед яких журналісти, громадські діячі та представники наукового середовища, взяли участь у проекті «Атестація депутатів», який організувала ГО «ОПОРА». Аналізували роботу місцевих обранців, визначали найкращих і найсумлінніших.

Аналіз проводили за багатьма показниками: відвідування сесії, робота у комісіях, виступи, звітування і голосування.

«Експертами було сформовано перелік з 39-х найбільш сумлінних та 41-го найменш сумлінного обранців. Найчастіше позитивну характеристику від експертів отримували Юлія Гвоздович, Валерій Веремчук, Сергій Івах. Лідером експертного антирейтингу став депутат від фракції БПП “Солідарність” Григорій Козловський та представники Об‘єднання “Самопоміч” Олег Береза і Олег Шмід,» – йдеться у підсумках ГО «ОПОРИ».

Юлія Гвоздович, яка за результатами експертного оцінювання отримала перше місце в рейтингу найкращих депутатів, представляє Українську Галицьку партію. Її оцінювали, як і інших, за результатами роботи впродовж 4-х років.

«Приємно, адже основне, що я хотіла від початку каденції – це повернення довіри до політиків і до нових депутатів. А дотримання своїх обов’язків – невід’ємна складова для досягнення цілі», – написала у соцмережі Юлія Гвоздович.

Нагадаємо, що зараз у Львівській міській раді  – сім фракцій. Умовну більшість – 24 депутатські крісла – формує партія міського голови Об’єднання “Самопоміч”, ще 10 депутатів – представники БПП “Солідарність”, 8 депутатів від “Свободи”, 7 крісел у Раді для представників “Громадянської позиції”, 6 депутатів від фракції “Народний контроль”, 5 – “УКРОП” та чотири крісла у залі засідань посідають представники «Української Галицької Партії».

До слова, Громадська кампанія «Атестація депутатів місцевих рад» спрямована на сприяння вирішенню проблеми низького рівня відкритості, прозорості та підзвітності виборцям депутатів 23 місцевих рад з 17 областей України, а також підвищення поінформованості громадян про діяльність місцевих депутатів.  У Львові за реалізацію ініціативи відповідає представництво Громадянської мережі «ОПОРА»

Схожі новини