Львівська філармонія запрошує на подію із циклу «Дириґенти. Українською» | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Львівська філармонія запрошує на подію із циклу «Дириґенти. Українською»
17 Березня, 11:33

Львівська філармонія запрошує на подію із циклу «Дириґенти. Українською»

«Дириґенти. Українською» – проєкт, який розкриває таємницю співпраці дириґента та оркестру. Його події проходять у Львівській національній філармонії імені Мирослава Скорика щомісяця. Цього місяця концерт серії відбудеться у п’ятницю 19 березня о 19:00.

Кожна подія циклу має своїх головних героїв. Вже традиційно у «ролях» молоді та харизматичні українські дириґенти, талановиті солісти та незмінно – Академічний симфонічний оркестр Львівської національної філармонії.

19 березня на сцені Концертного залу Людкевича філармонійний колектив виступить під батутою Романа Кресленка – молодого львівського дириґента, випускника Львівського національного університету та Львівської національної музичної академії. Роман співпрацював із камерним оркестром факультету культури та мистецтв ЛНУ ім. І. Франка, із камерним оркестром «Polyphonia» Національного Університету «Львівська політехніка». Солістом вечора стане віолончеліст Денис Литвиненко, учасник багатьох всеукраїнських та міжнародних проєктів. У березні подія проєкту буде присвячена музиці французьких композиторів – Сезара Франка та Каміля Сен-Санса. У програмі звучатимуть Симфонічна поема «Dance Macabre» («Танець смерті») та Концерт для віолончелі з оркестром №2 Сен-Санса та Симфонія ре мінор Франка. Детальна інформація про подію та квитки за посиланням: https://philharmonia.lviv.ua/event/conductors-in-ukrainian-kreslenko/

  • 0
  • 67
Відео