Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Львівська філармонія запрошує послухати музику венеційського чарівника Вівальді
18 Лютого, 13:07

Львівська філармонія запрошує послухати музику венеційського чарівника Вівальді

Його твори у всіх на слуху, а багато з них часто можна знайти в улюблених фільмах. Музика «короля бароко» Антоніо Лючіо Вівальді звучатиме у Львівській національній філармонії імені Мирослава Скорика 25 лютого о 19:00.

«Він – музичний реформатор свого часу. Його музика наповнена точними і зрозумілими образами – Вівальді, без перебільшення, писав картини, лиш користувався не пензлями і фарбами, а нотами, мелодіями та співзвуччями. Улюбленець публіки не лише в рідній Венеції, а й далеко за її межами, – розповідають організатори концерту. – «Рудий священик», як його називали сучасники, залишив по собі колосальний спадок – понад 800 композицій (концертів, опер, сонат), які відкривають і до сьогодні! Концерт «Венеційський чарівник – Антоніо Лючіо Вівальді» зачарує вас барвистими образами та яскравими контрастами».

151608462_478998913488337_2043087665632692230_n

На гостей концерту очікує камерна, витончена скрипка, ніжний й співучий гобой та величний орган, неперевершене звучання яких, створить неповторну атмосферу вже майже весняного вечора.

На сцені Концертного залу Людкевича під орудою Сергія Бурка виступлять улюблені «Віртуози Львова» та знані солісти: Андрій Карпяк (флейта), Степан Сивохіп / Максим Лень (гобой), Олена Мацелюх (орган) та скрипалі – Володимир Дуда, Андрій Кушнір, Жанна Бервецька, Анна Бура, Олег Настюк, Лілія Цура! 25.02.2021 / 19:00 Концертний зал Людкевича Венеційський чарівник Антоніо Лючіо Вівальді Детальна інформація про подію та квитки за посиланням: https://philharmonia.lviv.ua/event/venetian-wizard-antonio-lucio-vivaldi/

Фото: Анастасія Іванова, Марія Сидорак

Схожі новини