«Прогулянка Богемським лісом»: до Львівської філармонії кличуть на концертну програму | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
«Прогулянка Богемським лісом»: до Львівської філармонії кличуть на концертну програму
10 Березня, 20:26

«Прогулянка Богемським лісом»: до Львівської філармонії кличуть на концертну програму

Віртуозна майстерність та грандіозне звучання симфонічного оркестру – 12 березня у Львівська національна філармонія імені Мирослава Скорика запрошує на концертну програму «Лученко & Кухар». Розпочнеться подія о 19:00.

У програмі події звучатимуть Людкевич, Чайковський та Дворжак. Кожного з них, без сумніву, можна назвати музичним генієм. Кожен з них залишив по собі чудові композиції, які звучать у різних концертних програмах. Симфонічна поема «Мойсей» написана Станіславом Людкевичем на основі відомої однойменної поеми Івана Франка. Цей твір композитор вважав одним з кращих у творчості «Каменяра», а окремі теми симфонічної поеми беруть ще свій початок з дитинства Людкевича.

Скрипковий концерт Чайковського вважається одним із найскладніших зразків цього жанру, тому для більшості скрипалів мати у репертуарі такий твір є надзвичайно престижним. Солюватиме у філармонійній події Владислава Лученко, у творчій кар’єрі якої численні виступи з оркестрами, участь у міжнародних фестивалях камерної музики, турне в Китаї, Індії, Пуерто-Ріко тощо.

«Літня прогулянка Богемським лісом» – саме такий синонім можна підібрати до Шостої симфонії Антоніна Дворжака. Тут ми знаходимо і поетичні картини чеської природи, і запальний фуріант – популярний народний танець. Саме після прем’єри цієї симфонії у 1881 році Дворжак став всесвітньо відомим композитором.

Концертна програма прозвучить у виконанні Академічного симфонічного оркестру Львівської філармонії. За дириґентським пультом – знаний дириґент Теодор Кухар. Квитки та детальна інформація про подію за посиланням: https://philharmonia.lviv.ua/event/luchenko-kuchar/

  • 0
  • 64
Відео