Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Львівська гандбольна команда буде боротись за золото польської Суперліги
28 Липня, 14:32

Львівська гандбольна команда буде боротись за золото польської Суперліги

У новому сезоні восьмиразовий поспіль чемпіон української Суперліги львівська «Галичанка» спробує свої сили у польському гандболі. Український клуб зіграє у чемпіонаті Польщі найвищого дивізіону – Суперлізі. Усього ж у польському топдивізіоні в новому сезоні візьмуть участь 10 команд. Домашні матчі «Галичанка» гратиме у Варшаві. Новий сезон розпочнеться у вересні. Про це повідомляють у Львівській міській раді.

«Це визначна подія для усього українського гандболу. І неймовірний крок вперед у розвитку клубу, який стає все професійнішим. Водночас це великий виклик для нас, адже у польському чемпіонаті дуже високі вимоги.Хочемо подякувати всім людям, які зробили велику робота, щоби заявити «Галичанку» у польську Суперлігу. Це дуже професійна ліга, відповідно – багато вимог і норм. Дякуємо за віру і допомогу – завдяки вам ми зробили величезний крок вперед. Вітаємо усіх шанувальників українського гандболу. Українському спорту бути! Україні бути! Слава Україні!» – наголошує головний тренер «Галичанки» Віталій Андронов.

Нагадаємо, «Галичанка» — український жіночий гандбольний клуб зі Львова, заснований 1989 року. Восьмиразовий чемпіон, п’ятиразовий срібний призер і 7-разовий бронзовий призер чемпіонату України.

Схожі новини