Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Львівська лікарка потрапила в реанімацію, потрібна допомога
15 Серпня, 16:23

Львівська лікарка потрапила в реанімацію, потрібна допомога

Під час перебування в Албанії в лікарки-неонатолога 1-го міського клінічного пологового будинку Львова Галини Палій розірвалася аневризма головного мозку. Жінка перебуває в реанімації, потрібні гроші на її лікування.

«Далеко від рідного дому в одній з клінік Тирани (Албанія) у комі лікар-неонатолог Галина Палій з Міського пологового №1 (на Мечнікова). Родина у відчаї, рятують молоду жінку, долаючи проблеми, у тому числі шукають кошти на дороге лікування», — написала на своїй сторінці у Facebook директор департаменту охорони здоров’я Львівської облдержадміністрації Ірина Микичак.

Також вона поширила пост, в якому вказано подробиці події та реквізити для переказу коштів

«Зараз зроблено операцію, в дописі протокол та перші рахунки на суми 2 855 000 Lek = це близько 34 000 €. Галина Палій зараз перебуває в реанімації клініки Тирани. Що потребуватиме подальших затрат! Ми шукаємо спонсорів, благодійні фонди, які допоможуть зібрати необхідну суму. 5363 5423 0895 1574 Kunovskiy Adrian. Картка ПБ, яка приймає перекази. Це чоловік рідної сестри Галини Палій, вони перебувають разом у Албанії», — йдеться в дописі Наталії Федишин.

Схожі новини