Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
«Львівська лікарня швидкої допомоги вже виробляє кисень з повітря та рятує ще більше людських життів!» – Ростислав Тістик
13 Квітня, 19:28

«Львівська лікарня швидкої допомоги вже виробляє кисень з повітря та рятує ще більше людських життів!» – Ростислав Тістик

Дві кисневі станції у Клінічну лікарню швидкої медичної допомоги закупили коштом прямої субвенції з Державного бюджету. Про це повідомив народний депутат України, член комітету з питань Бюджету, Ростислав Тістик.

«Як парламентарій дякую кожному, хто долучився та сприяв реалізації ідеї на кожному з етапів. Щиро тішуся, що завдяки якісній комунікації вдалось залучити кошти з Державного бюджету на медицину Львівщини. Зокрема на співфінансування прямою субвенцією у розмірі 21,6 млн грн на закупівлю кисневого генератора та центральної компресорної станції для лікарні швидкої медичної допомоги».

170748357_2099316653542003_7536981823063393727_n

Також нардеп Ростислав Тістик наголосив, що завдяки встановленим кисневим станціям, лікарня зможе виробляти половину необхідного кисню.

«Значить – закуповувати вдвічі менше, а це економія близько 1,7 млн грн місяць та понад 20,4 млн грн на рік. Заощаджені кошти ж використовувати на власні потреби та розвиток. Готовий і надалі підставляти плече та підтримувати такі необхідні ініціативи Клінічної лікарні швидкої медичної допомоги!», – каже Тістик.

Станції постачають кисень в операційні, відділення інтенсивної терапії для функціонування різних апаратів, серед яких і ШВЛ. За словами завідувача відділення нефрології та діалізу КЛШМД Михайла Каленікова, одна киснева станція подає 524 л кисню на хвилину, а 2 станції – понад 1000 л кисню. Раніше лікарня купувала у Львівського хімічного заводу близько 4 тисяч кубів рідкого кисню на день, а тепер купуватиме вдвічі менше.

Нагадаємо, що окрім кисневих станцій, наприкінці минулого року у лікарні швидкої допомоги встановили 2 кріогенні газифікатори для збереження і подачі кисню

  • 0
  • 917
Схожі новини