Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Львівська лікарня за добу зібрала мільйон гривень на протезування воїнів
18 Вересня, 14:38

Львівська лікарня за добу зібрала мільйон гривень на протезування воїнів

Перше медичне об’єднання Львова вже зібрало мільйон для протезування поранених українських військовослужбовців. Ці кошти використовуватиме створений на базі медзакладу Національного центру реабілітації “Незламні”. Про це повідомили у медичному об’єднанні.

У межах проєкту “Протези для Незламних” найкращими у світі біонічними протезами вдасться забезпечити щонайменше півсотні українців, які постраждали від війни. Ціна питання: сто мільйонів гривень.

Наш перший мільйон.  Завдяки небайдужим людям нам вдалося назбирати таку суму на #ПротезиДляНезламних. Нас підтримує цілий світ. Але зараз просимо всіх не зупинятись, адже збір триває! Завдяки проєкту щонайменше півсотні українців отримають найкращі біонічні протези. Маємо разом зібрати гроші на біонічні протези для українців тут – ВДОМА. Долучитися може кожен, – зазначили у медзакладі. 

Нагадаємо, цього тижня львівські медики встановили перший біонічний протез 33-річному десантнику Михайлові Юрчуку, який навесні у боях з ворогом на Харківщині втратив руку і ногу.

Підтримати ініціативу можна за посиланням.

Схожі новини