Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
«Львівська Мануфактура Новин» запрошує читачів підтримати проєкт
09 Січня, 14:00
logo-black

«Львівська Мануфактура Новин» запрошує читачів підтримати проєкт

Інформаційне агентство «Львівська Мануфактура Новин», або ж скорочено LMN, запрошує читачів матеріально підтримати проєкт. Інформаційний сайт вже впродовж двох років регулярно висвітлює справді важливі новини, акцентуючи увагу на проблемах та подіях маленьких містечок та сіл Львівщини.

Наш новинний портал неодноразово допомагав громадським діячам, юристам, волонтерам доносити важливі повідомлення до читачів. Ми часто стаємо на захист несправедливо обвинувачених активістів, регулярно висвітлюємо проблеми, що стосуються незаконної вирубки лісів, пишемо про культурне порозуміння та проблеми соціальної сфери.

По той бік наших новин немає олігарха чи медіамагната, тому ми можемо дозволити собі правдиво висвітлювати резонансні події. Ми працюємо, аби ви отримували вичерпну, зрозумілу та якомога об’єктивнішу картину подій на Львівщині.  Натомість просимо вас матеріально підтримати проєкт (а при бажанні робити це й регулярно).

Неважливо, яку суму ви можете пожертвувати, важливо, що ви цінуєте нашу роботу і хочете читати нас й надалі. Віримо, що з вашою підтримкою зможемо ще якісніше наповнювати інформаційний простір Львівщини у 2021 році! Про всі пожертви звітуватимемо на початку кожного місяця.

Підтримати проєкт можна за посиланням: https://www.lmn.in.ua/pidtrymaty-proiekt/

*Автоматична сума платежу – 100 гривень, проте ви можете ввести будь-яку іншу суму.

Схожі новини