Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Львівська міська рада підтримала ідею будівництва метро
11 Липня, 18:34

Львівська міська рада підтримала ідею будівництва метро

Сьогодні, 11 липня, депутати Львівської міської кради підтримали електронну петицію про розмороження проекту львівського метро. Під час засідання сесії петицію підтримали 34 депутати. Про це повідомляє Захід.нет.

Петицію про розмороження проекту львівського метро зареєстрував Василь Лозовий 14 травня і 14 червня вона зібрала необхідну 500 голосів.

Автор петиції заявив, що через 10-15 років частиною Львова можуть бути Винники, Брюховичі, Сокільники, Дубляни, Малехів та інші довколишні населені пункти і, щоб запобігти транспортним колапсам, треба збудувати метро. На його думку майбутнє метро може бути, як наземне, так і підземне. Василь Лозовий також пропонує заборонити проводити будь-які роботи з будівництва метро у радіусі 1 км від Львівської міськради.

Департамент житлового господарства та інфраструктури до наступного пленарного засідання має розробити дорожню карту для метро.

Нагадаємо, що розмови про метро у Львові тривають ще з радянських часів. Після невдалої спроби в середині 80-х провести лінію підземного трамваю, через що пошкодили історичні будівлі, цю ідею відклали.

Фото: biz.liga.net

Схожі новини