Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Львівська міська рада прийняла бюджет розвитку на 2023 рік
02 Березня, 18:15

Львівська міська рада прийняла бюджет розвитку на 2023 рік

Сьогодні, 2 березня, прийняли бюджет розвитку Львівської міської територіальної громади на 2023 рік. Зокрема, пріоритетними напрямками залишаються медицина, освіта, співфінансування проєків за грантові кошти, підтримка приєднаних громад та підтримка військових. Про це розповіли у мерії.

Загальний розмір бюджету розвитку становить 1,8 мільярда гривень. При тому, левову частку цих грошей спрямують на функціонування блоку житлово-комунального господарства.

У міській раді зазначають, що найважливішим питанням буде підтримка військових.

Водночас, у громаді продовжать реалізовувати великі проекти у співпраці із міжнародними фінансовими установами. Зокрема, йдеться про будівництво сміттєпереробного заводу, закупівлю трамваїв та автобусів.

До того ж, мерія планує долучитись до співфінансування проектів. Місто грошима долучається до напрямків, де залучені грантові кошти від Єврокомісії та міжнародних фондів. Насамперед це реабілітація та допомога пораненим.

«Маємо забезпечити безперебійну роботу медзакладів, стабільне водопостачання, а також ремонтувати вулиці та оновлювати наші парки. Освіта, культура та спорт. Це наше майбутнє», – розповіли у мерії.

Частина коштів піде на оплату за вже виконані роботи. Відтак, у фокусі цього року:

  • будівництво школи в Брюховичах;
  • завершення реконструкції вул. Шевченка;
  • перший корпус реабілітаційного центру Unbroken;
  • співфінансування будівництва житла для поранених;
  • співфінансування створення хабу Unesco;
  • будівництво трамвайної колії на вул. Миколайчука.
Схожі новини