Депутати Львівської міськради просять передати сиротам будівлю на Короленка | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Депутати Львівської міськради просять передати сиротам будівлю на Короленка
24 Січня, 17:51
logo-black

Депутати Львівської міськради просять передати сиротам будівлю на Короленка

Ярина Кучерява

Львівська міська рада підтримала петицію про надання приміщення колишньої школи-інтернату № 2 на вул. Короленка, 7 у довгострокову оренду Центру опіки сиріт УГКЦ. Відповідну ухвалу сьогодні підтримали депутати міської ради.

Автор петиції, капелан отець Роман Прокопець, просить міську раду долучитись до вирішення ситуації із приміщенням школи-інтернату №2, в якій і працює Центр опіки сиріт УГКЦ. Нагадаємо, будівлю (майже 3000 кв. м.) обласна рада у жовтні минулого року вирішила виставити на продаж.

«Подальший сценарій розвитку такий: буде створена комісія з депутатів міської  обласної рад і так вони мають напрацювати рішення. Також знаю, що було також звернення до обласних депутатів про те, щоб передати нам це приміщення», – розповів  LMN отець Роман Прокопець.

Скандальна будівля є власністю Львівської обласної ради. Отець Роман каже, що таке приміщення Центру опіки сиріт просто необхідне. Упродовж року у Центрі опіки сиріт влаштовують табори для дітей-сиріт, також потрібне місце для тренувань футбольної команди «КОПА», учасниками якої є діти-сироти. До слова, у липні 2018 року команда здобула Світовий кубок у 6th WORLD CUP OF CHILDREN FROM CARE HOMES.

Зі слів отця, футбольне поле на Короленка є занедбаним, замість тренувань тут – безхатченки і наркомани. Якщо будівлю школи-інтернат на Короленка таки передадуть в оренду Центру опіки сиріт, то з допомогою меценатів капелани приведуть будівлю і спортивний майданчик до належного стану.

Сьогодні депутати Львівської міської ради також звернулися до голови Львівської обласної ради, голів депутатських фракцій ЛОР та голови комісії з питань комунального майна та приватизації з проханням передати приміщення на вул. Короленка, 7 у користування Центру опіки сиріт.

Фото: tv.ugcc.org.ua

Відео