Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Львівська міськрада віддала понад 5 мільйонів гривень на комерційні заходи, – держаудит
21 Лютого, 11:53
logo-black

Львівська міськрада віддала понад 5 мільйонів гривень на комерційні заходи, – держаудит

Управління культури Львівської міської ради витратило понад п’ять мільйонів гривень на фінансування громадських організацій, котрі проводять комерційні заходи та отримують власний прибуток. Про це виданню Львівська мануфактура новин стало відомо з результатів Державного аудиту.

Зокрема, у 2019 році з міського бюджету ГО «Форум видавців» отримало 205,5 тисяч гривень на проведення заходу «Дитячий форум «Фестиваль дитячого читання «Книгоманія». Надалі громадська організація зазначила у творчому звіті, що захід відвідали 8705 осіб. При цьому, вартість дитячих вхідних квитків складала від 50 до 100 гривень. Відтак орієнтовний дохід сягнув близько 435 тисяч гривень.

Окрім того, громадському об’єднанню «Вірменська-тридцять п’ять» у 2018 році з бюджету Львова перерахували 120 тисяч гривень на фінансування міжнародного фестивалю «Джаз Без». Захід відвідали три тисячі осіб, а вартість вхідного квитка складала від 250 до 400 гривень. Відтак громадська організація, котра отримала фінансування з бюджету, заробила на фестивалі близько 750 тисяч гривень.

Всього управління культури ЛМР протягом 2018-2021 року профінансувала 21 комерційний захід, витративши на це 5,18 млн гривень. Такі витрати за оцінкою державних аудиторів є неефективними, кошти можна було б спрямувати на інші соціальні заходи.

Схожі новини