Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Львівська музикантка зіграла інструментальну версію гімну України
24 Серпня, 10:19

Львівська музикантка зіграла інструментальну версію гімну України

Креативно та творчо до святкування Незалежності України підійшла львівська піаністка Юлія Божик. Жінка зіграла інструментальну версію державного гімну. Для запису відеоверсії обрала Меморіал Небесної Сотні – місце пам’яті українських Героїв.

«Мрію, щоб Гімн України в цей день прозвучав у кожній домівці, де є українці, незалежно від того де вона знаходиться. Щоб прослухавши Гімн, українці з цілого світу духовно об’єднались» – поділилася музикантка.

Юлія Божик місце виконання обрала не випадково. Меморіал Небесної Сотні – це місце пам’яті Героїв України, які поклали своє життя за Україну. Вони стали національним символом України та прикладом незламності духу українського народу. Аранжування музики Михайла Вербицького зробив композитор і піаніст Михайло Олійник.

До слова, Юлія Божик – піаністка, лауреат міжнародних конкурсів, дружина і арт-директор відомого скрипаля-віртуоза Олександра Божика. Закінчила ЛНМА ім. М. Лисенка у класі проф. Оксани Рапіти. Активно концертує з Олександром Божиком в Україні та за кордоном. Створили разом із ним проект «Божик Дуо» (Bozhyk Duo) і виконують кавери на відомі хіти та авторські твори Олександра. Щотижня викладають нове відео у мережу і збирають мільйонні перегляди.

  • 0
  • 420
Схожі новини