Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Львівська обласна рада підтримала чотири звернення до Зеленського
28 Травня, 21:15

Львівська обласна рада підтримала чотири звернення до Зеленського

Депутати Львівської обласної ради підтримали чотири звернення до президента України Володимира Зеленського.

 

Обласні депутати підтримали звернення щодо призначення на посади осіб, які підпадають під дію Закону України «Про очищення влади».

«Новообраний Президент України Володимир Зеленський своїм указом призначив Главою Адміністрації Президента України Богдана Андрія Йосиповича без  люстраційної перевірки», – йдеться у зверненні.

Депутати також проголосували за звернення щодо недопущення ігнорування статусу державної мови та використання її у своїй публічній діяльності.

«Частина Ваших публічних промов виконується без дотримання законодавства стосовно обов’язкового використання державної мови у виступах, коментарях та інтерв’ю, що, у свою чергу, порушує права громадян на отримання такої інформації та її розуміння… Ми, депутати Львівської обласної ради, вважаємо, що Президент воюючої держави зобов’язаний повністю виключити російську мову із власного вживання у публічних сферах суспільного життя, як офіційну мову Росії  – держави-агресора», – зазначається у зверненні.

Львівська обласна рада звернулася до органів влади щодо неправомірних дій працівників правоохоронних органів та недопущення звуження конституційних прав громадян на мирні зібрання.

«Ми, депутати Львівської обласної ради, стурбовані ситуацією, яка мала місце 25 травня у м. Рівне, коли на двох учасників мирного зібрання з вимогою імпічменту Президента України Володимира Зеленського правоохоронці склали протоколи про адміністративні  правопорушення», – заявили депутати.

Львівська обласна рада також ухвалила звернення щодо неприпустимості винесення на референдум питання про укладення мирних домовленостей із Російською Федерацією.

«Вважаємо, що мирні домовленості з країною-агресором можливі тільки у випадку виведення російських військових сил і обов’язкове звільнення окупованих територій України, встановлення державної влади України на території Донецької та Луганської областей, а також Автономної Республіки Крим. На думку Львівської обласної ради, ініціатива стосовно проведення референдуму щодо питання про укладення мирних домовленостей із Росією є абсолютно неприпустимою до виконання викладених вище вимог», – йдеться у заяві.

 

Фото: Львівська обласна рада

Схожі новини