Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Львівська обласна рада утворила 15 постійних комісій: перелік, очільники та персональний склад
04 Грудня, 13:01

Львівська обласна рада утворила 15 постійних комісій: перелік, очільники та персональний склад

Сьогодні, 4 грудня, під час другого пленарного засідання І сесії Львівської обласної ради VІІІ скликання депутати обрали голів і персональний склад постійних депутатських комісій облради.

Львівська обласна рада утворила 15 постійних комісій у такому складі:

Комісія з питань бюджету та соціально-економічного розвитку

  • Квурт Володимир Леонідович – голова комісії
  • Саган Володимир Степанович
  • Дзюдзь Михайло Семенович
  • Дуліб’яник  Андрій Ярославович
  • Тіщенко Олександр Володимирович
  • Демчина Роман Іванович
  • Стефанків Святослав Миколайович
  • Хобзей Северин Павлович
  • Андрейко Віталій Васильович
  • Кізима Роман Михайлович
  • Дзядик Сергій Євгенович
  • Ситник Йосиф Степанович

 Комісія з питань розвитку місцевого самоврядування 

  • Кирилич Володимир Ігорович – голова комісії
  • Доманський Володимир Володимирович
  • Пелиховський Ярослав Володимирович
  • Кравець Ірина Дмитрівна

Комісія з питань законності, депутатської етики, регламенту та свободи слова

  • Фединяк Роман Анатолійович – голова комісії
  • Ганущин Олександр Олександрович
  • Супрун Ірина Анатоліївна

Комісія з питань правоохоронної, антикорупційної діяльності та військових формувань

  • Сумало Назарій Михайлович – голова комісії
  • Леонов Едуард Володимирович
  • Ткачук Павло Петрович

Комісія з питань охорони здоров’я та материнства

  • Ярмола Анна Петрівна – голова комісії
  • Ковальчук Ігор Васильович
  • Цибуля Леонід Йосифович
  • Іванченко Наталія Олександрівна
  • Дуда Олег Романович
  • Дмитришин Роман Михайлович
  • Гичка Михайло Михайлович
  • Кульчицька-Волчко Марія Василівна
  • Кобецька Леся Миколаївна

 Комісія з питань соціального захисту, прав дітей, людини та учасників бойових дій

  • Іщук Микола Васильович – голова комісії
  • Фенчин Олег Романович

Комісія з питань культури, інформаційної політики та промоції 

  • Шеремета Святослав Петрович – голова комісії
  • Письменна Тетяна Олександрівна
  • Цеголко Петро Павлович

Комісія з питань екології, природних ресурсів та рекреації

  • Свіщов Віталій Олександрович – голова комісії
  • Білас Всеволод Омелянович
  • Дейнека Анатолій Михайлович
  • Пляцок Анастасія Сергіївна
  • Буняк Степан Остапович
  • Байтала Михайло Романович

Комісія з питань діяльності агропромислового комплексу, підприємництва та інвестицій

  • Раделицький Юрій Орестович – голова комісії
  • Пилип Степан Романович
  • Фольварочний Юрій Ярославович
  • Козицький Максим Зіновійович
  • Вороновська Роксоляна Андріївна
  • Сех Ірина Ігорівна

Комісія з питань комунального майна

  • Седіло Микола Григорович – голова комісії
  • Филипів Роман Степанович
  • Василько Олена Василівна
  • Березюк Ольга Миронівна
  • Добош Ростислав Олексійович

Комісія з питань освіти, науки та інновацій 

  • Герус Іванна Ігорівна – голова комісії
  • Мамчур Звенислава Ігорівна
  • Стецькович Іван Іванович
  • Дворянин Парасковія Ярославівна

Комісія з питань інженерного, житлово-комунального господарства, інфраструктури та паливно-енергетичного комплексу

  • Козловський Григорій Петрович – голова комісії
  • Баран Василь Степанович
  • Буба Євген Іванович
  • Стечак Світлана Степанівна
  • Миляник Захар Богданович
  • Подвірний Тарас Михайлович
  • Дума Андрій Романович
  • Чолій Тарас Богданович
  • Доскіч Юрій Юрійович
  • Панькевич Олег Ігорович

Комісія з питань історико-культурної спадщини та туризму

  • Щурко Іван Петрович – голова комісії
  • Риботицька Соломія Володимирівна
  • Чорна Галина Михайлівна

Комісія з питань євроінтеграції, міжнародного та міжрегіонального співробітництва

  • Галецька Наталія Богданівна – голова комісії
  • Кобзарев Олександр Володимирович
  • Швед Євген Васильович

Комісія з питань молоді та спорту

  • Бей Тетяна Богданівна – голова комісії
  • Кеньо Катерина Іванівна

Також обласна рада проголосувала про утворення президії облради. До її складу увійшли голова обласної ради Ірина Гримак, перший заступник Євгеній Гірник та заступник Юрій Холод.

Схожі новини