«Львівська область впевнено рухається до червоного рівня епідситуації» – Степанов | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
«Львівська область впевнено рухається до червоного рівня епідситуації» – Степанов
12 Березня, 17:07

«Львівська область впевнено рухається до червоного рівня епідситуації» – Степанов

На Львівщині щодень зростає кількість хворих на коронавірус. На сьогоднішній день зайнятість ліжок у лікарнях області становить – 50 %. З такими темпами регіону залишилось небагато, щоби знову опинитись у «червоній зоні», – про це, перебуваючи сьогодні з візитом на Львівщині, сказав міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

«Зростає кількість захворівших, як наслідок і кількість тих, хто госпіталізується. Область впевнено рухається до червоного рівня епідситуації. Вважаю, що можна спробувати цього не допустити. У органів місцевого самоврядування є відповідні можливості, можуть запровадити певні обмежувальні заходи, які б стримували розвиток Covid-19 і в той же час могли б не допустити переходу до червоного рівня», – сказав Степанов на брифінгу в ЛОДА.

Зі слів міністра, владі області слід ввести певні обмеження, які б не зупиняли рівень економіки, але водночас змогли призупинити розповсюдження небезпечного вірусу. Степанов каже, в охороні здоров’я чітко вибудувані рівні, за яких регіон може потрапити до червої зони. Все залежить від рівня госпіталізації населення, динаміки госпіталізації, заповненості ліжок в лікарнях та іншого. Якщо область перевищує 2-3 показники три дні поспіль, вона попадає на червоний рівень небезпеки. Обмеження за таких умов діятимуть, як і під час січневого жорсткого карантину.

Під час брифінгу Степанов висловив і своє незадоволення кількістю щеплень в області.

«Ті темпи, які є на сьогоднішній день по вакцинації, нас повністю не влаштовують. За минулу добу було зроблено 320 щеплень, а мінімальна кількість, яка б мала робитися – 720», – сказав міністр.

До слова, за останню добу на Львівщині 704 осіб заразились коронавірусом. В Україні кількість хворих зросла майже до 13 тисяч.

  • 0
  • 6571
Відео