Львівська облрада не проголосувала за обмеження некритичних витрат з бюджету області | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Львівська облрада не проголосувала за обмеження некритичних витрат з бюджету області
26 Жовтня, 15:25

Львівська облрада не проголосувала за обмеження некритичних витрат з бюджету області

Під час засідання у четвер, 26 жовтня, депутати Львівської обласної ради не проголосували за обмеження непершочергових видатків з обласного бюджету. Але в результаті рішення про обмеження непершочергових видатків не пройшло, за нього проголосували лише 34 із потрібних 43 обранців. Про це LMN дізналась із прямої трансляції ЛОР.

Спочатку депутати проголосували за це питання “за основу”, але не змогли прийняти його в цілому. Після тривалого і емоційного обговорення обмеження непершочергових видатків підтримали всього 34 депутати. Ще чотири утримались, а десять — не голосували. До слова, не голосували фракції «Слуга народу» у повному складі, а також більшість обранців «Батьківщини» та УГП, які були відсутні на засіданні.

Також депутати не підтримали звернення до керівництва держави щодо недопущення вилучення з доходів місцевих бюджетів «військового» ПДФО.

Варто зазначити, на початку сесії було зареєстровано 52 народних обранців, але поступово кількість депутатів, присутніх в залі, зменшувалася і через дві години на сесії залишилося всього 42 особи, що зробило сесійне засідання неповноважним.

Нагадаємо, обмежити некритичні витрат з бюджету області вимагають волонтери та громадські активісти. Так, підприємець та волонтер Святослав Літинський першим на Львівщині вийшов на одинчний пікет «Спочатку дрони – потім стадіони». За його прикладом на пікет вийшли і десятки інших львів’ян.

Про важливість обмеження некритичних витрат та бажання голові громад класти бруківку та проводити інші некритичні роботи у час війни LMN спілкувалась з Святославом Літинським у програмі «Погляд з Хмарочоса».

Відео