Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Львівська облрада просить допомогти підприємствам Дубневичів
12 Вересня, 20:57
logo-black

Львівська облрада просить допомогти підприємствам Дубневичів

У вівторок, 10 вересня, депутати Львівської обласної ради підтримали звернення до прем’єр-міністра та АРМА щодо можливого зриву опалювального сезону в Новому Роздолі та Новояворівську.

Останнім часом працівники ТЕЦ у цих містах заявляли, що городяни ризикують мерзнути взимку. Підприємства мають кадрові проблеми, мережі не готові до опалювального сезону.

Нагадаємо, торік ці ТЕЦ арештували, АРМА передала їх новому управителю – «Гарант Енерго М». Справа в тому, що їхніх службовців підозрюють у заволодінні 300 млн кубометрів природного газу на понад 1,4 млрд грн. Кінцевими бенефіціарами цих компаній є Ярослав і Богдан Дубневичі.

«З 10 серпня 2018 року тимчасово припинено надання послуг із централізованого опалення та постачання гарячої води і тепла на території міст Новояворівська та Нового Роздолу. ПП “Гарант Енерго М”, призначене АРМА, не справляється зі своїми обов’язками,” – наголошують депутати облради. І просять посприяти у відновленні надання цих послуг.

На днях прес-служба АРМА повідомила, що до кінця цього тижня обидві ТЕЦ отримають нових управителів, які перемогли у конкурсі. Запевнила, що вони забезпечать мешканців регіону теплом та електроенергією.
Та депутати вирішили не чекати. Журналістка Ірина Марушкіна вважає, насправді вони спробували у такий спосіб повернути ТЕЦи Дубневичам.

«Родзинка ситуації в тому, що львівські депутати не просять завершити розгляд кримінальних справ щодо оборудок Дубневичів з газом. Хоча саме це було логічно зробити в першу чергу», – пише журналістка у спільноті «Львівська політика».

Марушкіна вважає, невипадково такий текст звернення з’явився у сесійній залі після висловлення недовіри заступникам голови облради Олександра Ганущина – Володимиру Гірняку і Андрію Білоусу.

«Відомо, що Гірняк позиціонував себе як борець не просто з корупцією, а з корупцією у виконанні Дубневичів. І саме те, що він перестав закривати очі на оборудки Дубневичів в області, перш за все з землею, а потім – з комунальною власністю, стало причиною погіршення стосунків між ним і Ганущиним. Отож без переформатування облради Ганущин не міг розраховувати на ухвалення саме такого лагідного і беззубого варіанту тексту звернення», – пише Марушкіна.

У прес-службі Львівської облради LMN поки не змогли надати коментар Олександра Ганущина. Якщо голова ЛОР висловить свою позицію, ми обов’язково її опублікуємо.

Фото:Галінфо

Схожі новини