Львівська облрада таки знайшла голоси і прийняла звернення на захист Фаріон, яка принижувала українських Захисників | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Львівська облрада таки знайшла голоси і прийняла звернення на захист Фаріон, яка принижувала українських Захисників
06 Лютого, 21:01

Львівська облрада таки знайшла голоси і прийняла звернення на захист Фаріон, яка принижувала українських Захисників

Депутати Львівської облради з другої спроби таки змогли знайти голоси, аби прийняти звернення на захист Ірини Фаріон, а усіх, кому не подобається її поведінка, фактично звинуватили у цькуванні.

Депутати звернулися до Верховної Ради та Кабміну щодо неприпустимості переслідування захисників української мови. Звернення ініціювали однопартійці Ірини Фаріон з ВО «Свобода» на її підтримку.

“Історія ганебного цькування мовознавиці, професорки Ірини Фаріон – разючий приклад репресій проти тих, хто рішуче обстоює державний статус української мови та національний розвиток України”, – йдеться у зверненні.

Тому депутати Львівської облради звернулися до Верховної Ради та Кабміну з вимогою «припинити переслідування Ірини Фаріон і вжити дієвих заходів для утвердження та розвитку державної мови» та закликали «не допустити, щоб в Українській державі карали українців за українську мову».

Питання до Юрія Холода: коли депутати приймуть звернення на захист українських Захисників, яких пані Фаріон назвала “рускими” та “очманілими”?

 

Відео