Львівська прокуратура програла суд про повернення Будинку профспілок в комунальну власність | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Львівська прокуратура програла суд про повернення Будинку профспілок в комунальну власність
10 Травня, 16:10

Львівська прокуратура програла суд про повернення Будинку профспілок в комунальну власність

Господарський суд Києва повністю відхилив позов Галицької окружної прокуратури міста Львова, яка вимагала передати «Будинок профспілок» у комунальну власність.Про це повідомили у Об’єднанні профспілок Львівщини.

Прокуратура хотіла скасувати ухвалу Львівської обласної ради від 1994 року про виключення з комунальної власності Будинку профспілок на просп. Шевченка, 7 у Львові. Однак, як пояснюють в об’єднанні, будинок не був у комунальній власності, адже ще у 1949 році рішенням виконкому Львівської міської ради його передали у власність обласній Раді професійних спілок, як компенсацію за раніше вилучене «для потреб держави» майно.

«Тобто ніхто профспілкам нічого не дарував, а в нас забрали будинок №4 на сучасній пл. Григоренка, який передали управлінню МВС, натомість нам передали будинок на сучасному просп. Шевченка, 7», – йдеться в повідомленні.

Оскільки будинок є у власності Об’єднання профспілок Львівщини, Господарський суд Києва підтвердив, що в ЛОР не було права скасовувати ухвалу від 1949 року, тому повністю відмовив прокуратурі в задоволенні позову.

Відео