Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Львівська районна державна адміністрація отримала 36-річну очільницю
27 Лютого, 10:12

Львівська районна державна адміністрація отримала 36-річну очільницю

Головою новоствореної Львівської районної державної адміністрації стала Христина Замула. Про її призначення вчора, 26 лютого, президент України Володимир Зеленський підписав розпорядження.

З кінця 2019 року вона очолювала Кам’янка-Бузьку РДА. Вчора її звільнили з цієї посади.

36-річна Христина Замула за освітою менеджерка зовнішньоекономічної діяльності. У 2003- 2009 роках працювала в Державній податковій інспекції. Через рік стала керівницею контрольно-ревізійного відділу ДСФУ «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву». А у 2010-2011 роках була головною бухгалтеркою в Іпотечному центрі в Києва та Київської області ДСФУ. У 2015 році її обрали депутаткою Кам’янка-Бузької районної ради від партії «Народний контроль». Наприкінці 2019 року Христину Замулу призначили головою Кам’янка-Бузької РДА, а під час місцевих виборів у 2020 році вона ввійшла до команди «Слуги народу» на Львівщині.

Ще у січні голова Львівської ОДА Максим Козицький подав на розгляд президенту кандидатури на голів укрупнених і новостворених районів. На початку лютого президент уже призначив голів Стрийської, Самбірської та Золочівської райдержадміністрацій. Тепер на рішення про призначення очільників чекають мешканці ще трьох районів – Дрогобицького, Яворівського і Червоноградського.

Нагадаємо, що Львівська ОДА під час процеу реорганізації районних державних адміністрацій замість 20 залишила лише 7 районів.

Фото: Фейсбук

Схожі новини