Львівська спортсменка виборола перемогу на Кубку світу з лижних гонок серед ветеранів | Львівська мануфактура новин
17 Лютого, 15:30

Львівська спортсменка Оксана Заліско стала призеркою Кубка світу з лижних гонок серед ветеранів. Про це повідомили в управлінні молоді та спорту Львівської ОВА.
Змагання відбулися 9-16 лютого у Вуокатті (Фінляндія). За медалі боролися 525 учасників з 25 країн світу.
Представниця Львівщини Оксана Заліско разом з командою посіла третє місце в естафеті 4х5 км.  Спортсменка у цій дисципліні виступала з Тетяною Рагозіною (Кременчук), Тетяною Білоус (Суми) та Оленою Василенко (Бровари).

“Це вперше жіноча ветеранська команда отримала призове місце Кубка світу”, – йдеться у повідомленні.

Ще одну бронзову медаль Оксана Заліско виборола в індивідуальних змаганнях класичним стилем на дистанції 20 км.

«До речі, Оксана Заліско – не лише сильна лижниця, а й добра фахівчиня зі скандинавської ходьби. Цьому виду спорту, який доступний для занять впродовж цілого року, Оксана у Стрийському парку безкоштовно навчає усіх охочих у межах програми «Активні парки – локації здорової України». Тож доєднуйтеся!», – каже керівник управління молоді та спорту Роман Хім’як.