Львівська спортсменка здобула 8 нагород на національному чемпіонаті з плавання | Львівська мануфактура новин
Львівська спортсменка здобула 8 нагород на національному чемпіонаті з плавання
27 Лютого, 15:33

Львів’янка Софія Лесняк виборола вісім медалей на чемпіонаті України з плавання серед молоді та юніорів, що проходив у Броварах. Про це повідомили у Львівській ОВА.

У перший день змагань на дистанції 400 м вільним стилем Софія Лесняк виборола золото та друге місце серед молоді. У другий день на дистанції 800 м вільним стилем спортсменка  здобула срібну нагороду серед юніорів та бронзу серед молоді.

На третій день вона змагалась уже на дистанції 1500 м і здобула золото серед юніорів та серед молоді. Відтак, Софія Лесняк стала чемпіонкою України в двох категоріях: молодь та юніори. Також плавчиня стала чемпіонкою України з марафонського плавання в басейні на дистанції 5 км серед юнаків та юніорів. Її тренує Сергій Стецькович.

«Також у перший день змагань серед юніорів бронзу на дистанції 100 м брас з результатом виборов Данило Приймак. У другий день змагань віцечемпіонкою  серед юніорів на дистанції 50 м брас стала Олена Козак. У третій день змагань 3 місце серед юніорів на дистанції 200 м брас виборола Оксана Паращук.  У четвертий день змагань на дистанції 100 м на спині серед юніорів бронзу виборола Дар’я Бабієчко. Спортсменів тренують Тетяна Ромашко, Степан Гула, Андрій Шиманський та Андрій Копетчак», – зазначили у Львівській ОВА.

На дистанції 1500 м вільним стилем на четвертий день змагань представник зі Львівщини Георгій Лукашев зайняв перше місце, а на дистанціях 200 м к/п та 200м в/с він виборов срібну нагороду. Тренують спортсмена Андрій Шиманський та Андрій Копетчак.

Ще одну медаль для Львівщини на чемпіонаті України з марафонського плавання в басейні здобула Марія Городня. Її також тренують Андрій Шиманський, Андрій Копетчак та Петро Нагорний.