Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Львівська вчителька потрапила у список найкращих педагогів країни
15 Серпня, 15:07

Львівська вчителька потрапила у список найкращих педагогів країни

Сьогодні, 15 серпня, найпрестижніша національна премія Global Teacher Prize оприлюднила рейтинг 50 найкращих вчителів України 2020 року. До цього списку увійшла львівська вчителька Зоряна Тихойко, – пише Захід.нет

Педагог викладає в ліцеї «Європейський», навчає учнів історії, правознавства та громадянської освіти. Має міжнародний досвід роботи з дітьми. Познайомилася з трьома системами освіти: США, Європи та Близького Сходу.

Разом з учнями створює проекти, серед них: настільна гра з громадянської освіти, порятунок старовинної бойківської церкви в селі Кугаїв.

 

“Пригадую випадок під час одного з уроків: я розповідаю історію, а в класі – така урочиста тиша, що спонукає мене діставати з закапелків пам’яті такі факти, які я б раніше й не використовувала. Діти так уважно слухали, що дали можливість розкритися мені на повну, а наприкінці вони аплодували і дякували за цікавий урок”, – розповідає Зоряна Тихойко.

Зоряна Тихойко не вперше потрапляє у цей рейтинг. Минулого року вона теж отримала почесне місце у премії Global Teacher Prize.

 

Фото з сторінки Zoryana Tykhoyko

Схожі новини