Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Львівська влада хоче переселити людей з інвалідністю на перші поверхи
05 Вересня, 11:14

Львівська влада хоче переселити людей з інвалідністю на перші поверхи

Мерія Львова має намір обговорити зі забудовниками та мешканцями на візках можливість заміни помешкання з високих поверхів на перші, повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

На зустрічі чиновників з місцевими бізнесменами з нагоди Дня підприємництва обговорили ініціативу щодо покращення доступності житла осіб, котрі пересуваються на візках. Вирішили, залучивши забудовників, для людей з інвалідністю змінити помешкання з високих поверхів на перші поверхи. При цьому залишити попередню площу помешкання.

“На зустрічі з підприємцями були дівчата, котрі започаткували ательє і влаштували на роботу жінок на візках. Тепер вони шиють одяг. Завдяки цьому виникла гарна ідея. Часто мешканці на візках живуть на 7−9 поверсі, їм складно мати можливість для комунікації зі зовнішнім світом. Якщо є ліфт — це добре, але в 5-поверхових будинках ліфти не передбачені. Я пропоную зробити інвентаризацію таких кейсів, де є люди, котрі живуть на високих поверхах і хотіли б змінити помешкання на перший поверх. Маючи такий реєстр, будемо долучати забудовників і спільно знаходити компроміс. Люди повинні почувати себе гідно”, — запропонував Андрій Садовий, міський голова Львова.

  1. Фото: ілюстративне
Схожі новини