Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Львівська восьмикласниця з чужого телефону «замінувала» рідну школу
23 Квітня, 19:28
logo-black

Львівська восьмикласниця з чужого телефону «замінувала» рідну школу

Юлія Швидко

Сьогодні о 15.00 у львівську поліцію зателефонувала невідома особа і повідомила, що школа №9 на вул. Коперника замінована. Правоохоронці миттєво прибули на місце виклику. Після ретельного огляду школи та території поряд вибухонебезпечного пристрою не знайшли. Нічого підозрілого не побачили й на камерах відеоспостереження.

Виявилося, що так пожартувала 14-річна учениця 8 класу. Для цього позичила чужий мобільний телефон.

«Дзвінок у поліцію зробила під час перерви. Зараз намагаємося зрозуміти: це був жарт чи вчинила свідомо, аби зірвати уроки. Одразу викликали її батьків. З учнями цього класу розмовляли усі: класний керівник, психолог, методист, я. Завтра зберемо дітей на шкільну лінійку, де розглянемо даний інцидент. Такі речі не можна залишати поза увагою, потрібно обговорювати, аби учні робили розумні висновки. Це не можна залишити без покарання. Але й прикро за такий необдуманий вчинок ставити пляму на репутації дитини. Маємо знайти розумне вирішення цієї проблеми», – говорить LMN директор школи №9 Ігор Рудницький.

У поліції ж кажуть, що батьків цієї учениці притягнуть до адміністративної відповідальності. Скоріш за все, вони заплатять штраф від 1700 до 5100 грн.

Школярка, яка пожартувала, виховується у прийомній сім’ї, розповідають її однокласники.

Фото: Варта-1

Схожі новини