Львівська єпархія УПЦ прокоментувала вчорашній випадок біля церков МП | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Львівська єпархія УПЦ прокоментувала вчорашній випадок біля церков МП
10 Листопада, 16:38

Львівська єпархія УПЦ прокоментувала вчорашній випадок біля церков МП

Кажуть, що глибоко занепокоєні такими діями

У Львівській єпархії УПЦ прокоментували вчорашній випадок – надписи біля трьох церков міста.

Висловлюють глибоке занепокоєння діями невідомих, які позалишали на території храмів надписи “Московський патріархат – філія ФСБ”.

 

Хочемо зауважити, що це вже друга провокація щодо наших святинь у Львові після проведення Синоду у Константинополі 9-11 жовтня, який в офіційному комюніке закликав усі зацікавлені сторони до міжконфесійного миру у світлі Христової любові. Так виглядає, що ініціатори подібних вчинків виступають на стороні тих, хто аж ніяк не зацікавлений у мирному перебігу подій, щодо створення Помісної Церкви в Україні, оскільки діють на противагу проханням Вселенського Патріархату, – повідомив прес-секретар єпархії Маркіан Каюмов.

Він наголосив на тому, що подія трапилась напередодні зустрічі Президента з єпископатом УПЦ. Тож, за словами Каюмова, ключовим питання до Порошенка буде саме ця тема, адже раніше він гарантував вільне визначення для кожного громадянина у виборі Церкви.

Вкотре засвідчуємо бажання до подолання розколу Православ’я в Україні, та закликаємо гарячі голови не загострювати релігійну ситуацію сьогодні та відкинути ворожу християнству полеміку ненависті, – зазначив Каюмов.

Нагадаємо, учора біля трьох львівських храмів з’явились надписи “Московський  патріархат – філія ФСБ”. Про це повідомили у спільноті Львівської міської організації Добровольчого руху ОУН.

  • 0
  • 282
Відео