Львівське подружжя сьогодні святкує діамантове весілля | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Львівське подружжя сьогодні святкує діамантове весілля
14 Серпня, 19:21

Львівське подружжя сьогодні святкує діамантове весілля

Сьогодні, 14 серпня, львів’яни Людмила та Геннадій Квартенки святкують 60 років у шлюбі. Рідні приготували парі сюрприз — побачення у ретро-трамваї. Вагон приїхав на площу Ринок.

У мерії Львова кажуть, 60 років подружнього життя — рідкість не лише в Україні, а й у світі.

“Ми не очікували такого свята. Це все робилося у таємниці. Для нас це було дуже несподівано. Це була просто казка.

Ми зустрілися на роботі, попрацювали 2 роки разом. У нас двоє дітей: дочка і син, а також одна внучка. Саме внучка і сваха зробили нам такий неочікуваний сюрприз”, — розповіла Людмила Квартенко.

Геннадію 84 роки, Людмилі – нещодавно виповнилось 80. Обоє швидше професійно займались спортом. Геннадій навіть у 78 років здобув золоту медаль на змаганнях з волейболу.

«Львів – найромантичніше місто. Ми підготували для них символічні подарунки: брендовану парасолю, яка буде захищати їх від негоди, каву з філіжанками, щоб вони насолодитись ароматним напоєм, та сертифікат на романтичне побачення у Grand Cafe Leopolis», — розповідає Світлана Норець, начальниця відділу промоції міста.

Мер Львова Андрій Садовий вручив подружжю ці подарунки.

«У Львові люди живуть на 5 років довше, ніж в інших містах України. Для цього є багато різних факторів, і я завжди вітаю тих, хто має 100 років. А от 60 років подружнього життя — це для мене вперше такий досвід зустрічі з таким подружжям. До прикладу, ми з Катериною нещодавно святкували 18 років спільного життя. Тому для мене велика честь і привітати подружжя, яке вже стільки років разом», — відзначив міський голова Львова Андрій Садовий.

Фото: пресслужба ЛМР

Відео