Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Львівське пологове відділення на Рапопорта закриють на півтора місяці
25 Червня, 17:55

Львівське пологове відділення на Рапопорта закриють на півтора місяці

З 1-го липня тимчасово не працюватиме пологове відділенні 3-ї міської клінічної лікарні Львова, що на вул. Рапопорта. Там хочуть замінити старий ліфт та відремонтувати палати, передає пресслужба Львівської міської ради.

«Плануємо закриття пологового стаціонару на півтора місяця, хоча намагатимемось провести всі роботи якомога швидше. Найперше, ми замінимо ліфт, який повністю вичерпав свій ресурс і потребує невідкладної заміни. Також ми проведемо ремонт у 6-ти палатах і ординаторській. І тоді зробимо планову профілактичну дезінфекцію», — каже головний лікар 3-ї міської клінічної лікарні Львова Вадим Олійник.

Відтак, у цей період породіль прийматимуть у міському пологовому будинку на вул. Мечникова. Там також прийматимуть вагітних з екстрагенітальними патологіями, а також із імуноконфліктними ситуаціями. Крім того медики цього пологового надаватимуть допомогу майбутнім мамам з ознаками респіраторного захворювання. У пологовому будинку передбачили спеціальне окреме внутрішнє обсерваційне відділення з боксованими палатами.

Усіх вагітних жінок з передчасними пологами прийматимуть в обласному перинатальному центрі на вул. Дж. Вашингтона.

Фото: Олександр Мазуренко, ЛМР.

Схожі новини