Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Львівське видавництво визнали найкращим у Європі
07 Березня, 15:11

Львівське видавництво визнали найкращим у Європі

Книжкове «Видавництво Старого Лева» зі Львова отримали престижну відзнаку. Наприкінці першого дня 60-ї міжнародної виставки «Bologna Book Fair» його визнали найкращим у Європі.

Про це йдеться на сайті ЛОВА.

«Ми щасливі, що цього року нам вдалося не лише представити Україну на події світового рівня, зустрітися з колегами-видавцями з інших країн, але й здобути таку важливу перемогу для нас та нашої країни! Дякуємо усім видавництвам, асоціаціям видавців та установам, які займаються популяризацією читання по всьому світу, які проголосували за нас та надихали усю команду «Видавництва Старого Лева» своєю підтримкою та вірою в нас. Це велика честь та відповідальність для нас, і ми невимовно раді, що змогли виправдати сподівання кожного, хто був поруч з нами. Тішимося за наших колег, які перемогли у інших номінаціях», – зазначили у видавництві.

Додамо, таку нагороду вручають найкращим видавцям з усього світу в номінаціях з шести географічних регіонів (Африки, Центральної та Південної Америки, Північної Америки, Азії, Океанії та Європи).

Схожі новини