Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Львівські брати-медики запатентували новий метод лікування COVID-19 спиртом
01 Лютого, 15:32

Львівські брати-медики запатентували новий метод лікування COVID-19 спиртом

Львівські лікарі розробили новий метод лікування коронавірусної інфекції. Він полягає у тому, щоб внутрішньовенно вводити спирт в організм пацієнта. Спосіб лікування запропонували пульмонолог Анатолій Невзгода та його брат, торакальний хірург Олександр Невзгода. В Україні такий метод отримав патент на застосування. Тепер лікарі оформляють документи на винахід, щоб його визнали також закордонні фахівці, йдеться на сайті «Варта-1».

«Комплекс лікування, який я пропоную, складається з противірусного препарату, антибіотика (якщо аналіз показує, що він необхідний). Антибіотик вбиває бактерії і пневмонія не поширюється, а, отже, згодом не виникають дихальна та серцева недостатність, кров нормально насичується киснем. У схему лікування за необхідності входять гормональні препарати. І зовсім нове, що я додав, — внутрішньовенне введення спирту», — розповів Анатолій Невзгода.

За його словами, до складу вірусу входить жир (ліпіди), а спирт добре його розчиняє. Унаслідок цього, вірус слабшає й не може розмножуватися. Кількість процедур і концентрація спирту залежать від ступеня ураження легень і загального стану людини.

Першим пацієнтом, якого лікували за методом лікарів, став 62-річний підприємець Олег Гузар. Його ситуацію ускладнювала наявність багатьох супутніх недуг — гіпертонія, цукровий діабет, серцева недостатність та ожиріння першого ступеня. Водночас Гузар категорично відмовлявся лягати в лікарню й організував стаціонар удома. Ставити крапельниці зі спиртом погодилася лише одна медсестра, яка попросила у пацієнта розписку на згоду. За словами пацієнта, після першої процедури він злегка почервонів, але почувався добре. А після другої був стрибок тиску. Потім лікар порадив робити крапельниці через день.

«Після п’яти процедур мені стало набагато легше — температура нормалізувалася, втома зникла. Повторне КТ показало, що легені чисті. Але доктор прописав мені ще препарати для розсмоктування мікротромбів (вони утворюються в легенях на тлі коронавірусу). Тест після лікування, підтвердив, що вірусу в організмі немає», — підкреслив Олег Гузар.

Минуло пів року. Чоловік каже, що почувається добре й наслідків перенесеної хвороби не відчуває.

Фото: з відкритих інтернет-джерел

Схожі новини