Львівські футболісти припинили боротьбу за єврокубок | Львівська мануфактура новин
регіональні новини
Львівські футболісти припинили боротьбу за єврокубок
08 Жовтня, 21:00

Софія Козаренко

Аматорська збірна Львівщини з футболу програла третій матч попереднього етапу Кубка Регіонів УЄФА та припинила виступи у турнірі.

В останньому матчі попереднього етапу Кубка Регіонів УЄФА львівські футболісти грали з іспанцями. Нашим хлопцям достатньо було й нічиєї, адже навіть за такого результату у збірної України була б краща різниця забитих та пропущених м’ячів, ніж у суперників. Хоча усі гравці синьо-жовтої дружини були налаштовані на перемогу, зустріч була дуже нелегкою.

Гравці із Кастилії і Леону контролювали м’яч впродовж усього поєдинку. До того ж, у другому таймі футболісти зі Львівщини залишилися у меншості – Назар Бойко отримав червону картку.

Вирішальним був епізод на 72 хвилині. Іспанський вінгерАнхель де ла ІглесіаЛерма таки пробив Мар’яна Бурмаса. Із рахунком 1:0 на користь ФК «Кастилія і Леон»  матч і завершився.  Отож до наступного етапу Кубка Регіонів проходять іспанці.