Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Львівські хірурги пришили чоловікові пальці, які відірвало циркуляркою
05 Липня, 19:52

Львівські хірурги пришили чоловікові пальці, які відірвало циркуляркою

У Клінічній лікарні швидкої допомоги в Львові хірурги успішно провели високоточну мікрохірургічну операцію. 38-річному чоловікові пришили три пальці на руці, які відсікла циркулярка. Такі маніпуляції роблять лише в декількох медичних закладах по всій Україні.

«Чоловік проживає в Пустомитах. Нещасний випадок трапився, коли той майстрував буду для собаки, а саме – під час роботи з циркуляркою. Лише мить – і чоловік позбувся трьох пальців лівої руки, – розповідають в лікарні. – Спершу чоловіка привезли до районної лікарні, звідки скерували до нас. І вже тут з допомогою спеціального мікрохірургічного мікроскопа наші хірурги взялись за невідкладну допомогу, відновлюючи всі структури пальців чоловіка – артерії та сухожилки на кісточках. Такі операції є вкрай складними технічно, адже уявіть собі, як це: накласти судинний шов на пальцеву артерію, що ледь товстіша від людської волосини».

Зараз медики продовжують спостерігати за станом пацієнта. Кажуть, якщо все буде добре й надалі, в подальшому будуть виконані й інші мікрохірургічні операції різного типу, що допоможе повністю відновити рухомість руки.

«Навички роботи із мікрохірургічних обладнанням наші хірурги Центру травми кисті здобули за кордоном – в одній з австрійських клінік. І за останні кілька місяців вони уже врятували кисті, їх частини чи пальці не одному пацієнтові», – додають у медзакладі.

Фото: Клініки швидкої допомоги

Схожі новини